سوال :

تاکنون به دل بستگی ها توانایی ها و مهارت های خود در زمینه کار آینده اندیشیده اید

کار مورد نظر شما چه فوایدی برای شما و جامعه دارد؟

پاسخ :

بله. من علاقه زیادی به شغل پزشکی دارم؛ زیرا با این شغل می توانم افراد را از بیماری و مرگ نجات دهم. با توجه به علاقه و توانایی خود فکر می کنم که می توانم در آینده پزشک خوبی شوم.

مهارت های زندگی مهارت هایی هستند که توانایی اجتماعی و روحی فرد را افزایش می دهند و موجب می شوند تا او بتواند به نحوی بهتر و موثرتر با مشکلات و دشواری های زندگی مواجه شود. هر قدر مهارت های زندگی فردی بالاتر باشد، او بهتر می تواند سلامت روان و رفتار خود را حفظ کند و به شیوه ای منطقی و کارآمد مشکلات پیش آمده را برطرف کند.

مهارت های زندگی قدرت سازگاری افراد را بالا می برد، شخص می توان مسئولیت های اجتماعی و شخصی زندگی را بهتر بپذیرد و توانمندی هایش را بروز دهدو از آسیب های ناشی از ناتوانی در حل مشکلات در امان بماند.

توجه

همچنین می توانید جواب پاسخ های کتاب های پایه های مختلف را از لینک های زیر ببینید.

بر روی هرپایه و کلاس کلیک کنید :

سایت علمی و پژوهشی آسمان , اقدام پژوهی , گزارش تخصصی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اندَر زِنامه دختر بندری ♥ گل یخ ♥ کلاب رنتر سايت اجاره کالا آنتیک کالا اصول و قواعد خوشتیپی آقایان آموزش علوم متوسطه sexyperucken John دانلود آهنگ شاد